Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kwi 27

PROJEKT PROFILAKTYCZNY „NIE ZMARNUJ SWEGO ŻYCIA”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”50″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż listę obrazów]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

Dwaj raperzy –  Bęsiu i Dj Yonas –  przybyli  z misją do  uczniów gimnazjum i liceów w Białym Borze. Ich cel to mówić o tym, jak można pięknie żyć! I tego życia nie marnować. 24 kwietnia 2017r  uczniowie Gimnazjum nr 1 i  Zespołu Szkół im O.Langego wzieli udział w programie profilaktycznym połączonym z koncertem .

Spotkania poprowadzili raperzy, tworzący skład RYMcerze. Są to dwaj przyjaciele: Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) i Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu). Podzielili  się swoimi doświadczeniami walki z nałogami i szukania miejsca w życiu. A wszystko językiem młodzieży – bez zadęcia i patosu, tylko prosto z serca.

 Dlatego Bęsiu i DJ Yonas  w ramach programu „Nie zmarnuj swojego życia” na pewno do większości młodzieży trafili ze swoim przesłaniem. I  nie tylko mówili, ale też rapowali.