Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Paź 05

Ortograficzne Potyczki

Dnia 28 września 2017 r. odbył się w naszej szkole Gminny konkurs ortograficzny pt.  „Ortograficzne potyczki’ dla uczniów klas czwartych, piątych i szóstych z naszej gminy. Do konkursu zgłosiło się 22 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Drzonowie, Szkoły Podstawowej im. T. Szewczenki i Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza. O godzinie 9.30 rozpoczęły się konkurencje ortograficzne. Uczniowie mieli do rozegrania trzy rundy: pierwszą konkurencją było rozwiązanie testu ortograficznego, następnie mieli określić czy czytana przez nauczyciela zasada ortograficzna jest prawdziwa lub fałszywa. Na zakończenie rywalizacji uczestnicy musieli rozwiązać krzyżówkę ortograficzną, której bohaterką była Wróżka Kunegunda.

Po prawie dwugodzinnych zmaganiach Komisja konkursowa w składzie: pani Dorota Krakowska, Krystyna Kostiw i Danuta Żyłka ogłosiła wyniki: I miejsce zajął Maksym Wołoszynowski, II miejsce – Zuzanna Gostomska, a III miejsce – Karolina Michalik.

Laureaci otrzymali gratulacje, gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczestnicy dostali podziękowania za udział w konkursie i drobne upominki.

Do zobaczenia za rok!!!

                                             Organizator konkursu:  Danuta Żyłka .