This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

24 kwietnia 2018 archive

Egzaminy gimnazjalne

18 – 20 kwietnia 2018 roku odbyły  się egzaminy gimnazjalne. Pierwszego dnia trzecioklasiści zmierzyli się z historią i wiedzą o społeczeństwie oraz językiem polskim. Następny dzień należał do przedmiotów przyrodniczych i matematyki. W piątek  sprawdzano wiedzę z języków obcych. Trzymamy kciuki za dobre wyniki egzaminów!

Konkursy Przedmiotowe.

W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół nr 1 w Białym Borze wielu uczniów wzięło udział w eliminacjach rejonowych różnych konkursów przedmiotowych. Do finałów wojewódzkich dotarli najlepsi, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i gminę. Wśród tegorocznych laureatów konkursów wojewódzkich znaleźli się: Dawid Boberski, kl.IIIb Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Historyczny, opiekun mgr Grażyna Balejko Czupa. Maksymilian …

Kontynuuj czytanie