Maj 04

Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

w Białym Borze

W dniu 28.04.2017 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem Turnieju było popularyzowanie przepisów ruchu drogowego, zasad bezpieczeństwa na drodze oraz kształtowanie umiejętności praktycznych i techniki jazdy rowerem. Warunkiem uczestnictwa było posiadanie karty rowerowej. W turnieju uczestniczyło 29 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Każdy uczestnik eliminacji gminnych rozwiązywał test z przepisów ruchu drogowego i pokonywał rowerem tor sprawnościowy składający się z dziewięciu przeszkód. Rywalizacja między uczestnikami turnieju była ogromna, ponieważ na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Wyniki klasyfikacji:

Szkoła Podstawowa:

I miejsce Karolina Karasińska,

II miejsce Beata Serbin,

III miejsce Jan Andrasz,

IV miejsce Jan Kosiński,

Gimnazjum:

I miejsce Alicja Karasińska,

II miejsce Małgorzata Andrasz,

III miejsce Oliwia Łajkosz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wzorową postawę w trakcie rowerowych zmagań.