»

Lip 07

PODZIĘKOWANIE

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze pragną złożyć serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów za ogromne zaangażowanie w organizację imprez, uroczystości szkolnych oraz zbiórkę pieniędzy na rzecz szkoły.

W roku szkolnym 2015/2016 Rodzice zebrali kwotę około 7.000 złotych, która pozwoliła na zakup 300 krzeseł rozkładanych.

W roku szkolnym 2016/17 zbiórka funduszy była kontynuowana. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na doposażenie szkoły.

Wyrażamy wdzięczność i przekonanie, że działania podejmowane przez Rodziców służą uczniom naszej szkoły teraz i w przyszłości.

Dziękujemy!