Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze

13 października odbył się uroczysty apel z okazji święta wszystkich pracowników oświaty. W hali zgromadzili się uczniowie, przedstawiciele rodziców, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Uroczystość swą obecnością zaszczycili: p. burmistrz Paweł Mikołajewski, p. inspektor ds. oświaty Magdalena Rajnert oraz goszczący w gminie Biały Bór przedstawiciele samorządowców z Francji.

Po tradycyjnym ceremoniale szkolnym, przemówieniu p. dyrektor Elżbiety Andrasz oraz p. Pawła Mikołajewskiego, który wręczył nagrodę Kuratora Oświaty p. Krystynie Andrasz, przyszedł czas na część artystyczną.  Wystąpili: gitarzyści i wokaliści przygotowani przez p. Witolda Kędzierskiego, chór szkolny prowadzony przez p. Halinę Kleban, zespół taneczny „Tęcza” pod kierunkiem p. Anny Kumpin oraz p. Moniki Ciszek, młodzi recytatorzy z klasy p. Beaty Adamczak oraz aktorzy „A ku-ku” p. Małgorzaty Dobrzyńskiej i „Jedynki” prowadzonej przez p. Elżbietę Zawiślak.

Po apelu delegacja francuska zwiedziła szkołę. Mamy nadzieję, że z tej wizyty pozostaną im miłe wspomnienia.