Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„Niepodległa, niepokorna”

10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Rozpoczął go Łukasz Barszcz – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, który przedstawił tematykę inscenizacji oraz zaprosił wszystkich zebranych do odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie SP i gimnazjum zaprezentowali przygotowany program artystyczny zatytułowany „Niepodległa, niepokorna”. Słowa recytowanych wierszy i śpiewanych piosenek wzruszająco przypomniały wydarzenia historyczne, które doprowadziły do odzyskania państwowości przez Polskę. Inscenizację przygotowali członkowie kół teatralnych „A ku-ku”, „Jedynki” oraz gitarzyści wraz z opiekunem. Uroczysty apel swą obecnością zaszczyciły p. Magdalena Rajnert – inspektor ds. oświaty ,   p. dyrektor Elżbieta Andrasz i p. dyrektor Grażyna Balejko Czupa.

Inscenizacja przygotowana przez uczniów naszej szkoły została również zaprezentowana podczas miejskich obchodów Święta Niepodległości w BCKiR.