Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„Z MIKOŁAJEM W KOSMOSIE”

Fundacja „PROMYK” organizuje imprezę integracyjną pt. „Z MIKOŁAJEM W KOSMOSIE” dla dzieci niepełnosprawnych ( w tym upośledzonych umysłowo), uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum w Gminie Biały Bór oraz absolwentów gimnazjum, którzy nie uczęszczają do szkoły . Zadanie jest dofinansowane z budżetu Gminy Biały Bór ( w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Biały Bór w 2017 roku). Będzie to spotkanie integracyjne, podczas którego odbędą się zajęcia ruchowe, plastyczne oraz zabawy związane z Kosmosem.

Impreza odbędzie się 2 grudnia 2017r. ( sobota) w stołówce Zespołu Szkół nr 1,

im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze o godz. 10.00 .

Uczestnikom zapewniamy transport.

Zgłoszenia przyjmuje Krystyna Andrasz, tel. 94 3739048 lub 94 3726100 ( po godz. 17.00), do dnia 24 listopada 2017r.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Fundacja ,, Promyk”