Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„Z Mikołajem w Kosmosie”

2 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się kolejna już choinka dla niepełnosprawnych uczniów i byłych uczniów wszystkich gminnych szkół. Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji. Dzięki dużej grupie wolontariuszy z SP nr 1 oraz zaangażowaniu nauczycieli z SP nr 1 oraz SP z Drzonowa przygotowano kosmiczną dekorację oraz poczęstunek, od którego rozpoczęto świętowanie. Następnie dzieci z wielkim zapałem wykonywały prace plastyczne: latające spodki, rakiety oraz ozdoby choinkowe. Potem przyszedł czas na skonstruowanie prostych instrumentów muzycznych oraz wspólne kolędowanie. Na zakończenie wystąpili młodzi aktorzy z Gimnazjum nr 1, którzy przedstawili krótką historyjkę o Mikołaju i ufoludkach. Impreza zakończyła się tradycyjnie wizytą świętego Mikołaja i obdarowaniem uczestników przygotowanymi paczkami.

Choinkę „Z Mikołajem w Kosmosie” swą obecnością zaszczycili: p. Maria Dragan – prezes Fundacji „Promyk” (współorganizatora imprezy), p. Wanda Król – przewodnicząca Rady Miejskiej oraz p. Agnieszka Szwajczewska – przedstawicielka Urzędu Miejskiego w Białym Borze.

Projekt był dofinansowany z budżetu gminy Biały Bór.