Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Organizacja zajęć dodatkowych i doposażenie bazy dydaktycznej dla uczniów na terenie Gminy Biały Bór

Gmina Biały Bór realizuje projekt pn. „Organizacja zajęć dodatkowych i doposażenie bazy dydaktycznej dla uczniów na terenie Gminy Biały Bór” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś VIII Edukacja, Działanie 8.5. Upowszechnianie edukacji przedszkolnej oraz wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne oraz uczniów uczestniczących w kształceniu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym w ramach Kontraktów Samorządowych.

Celem projektu jest ograniczenie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji elementarnej oraz kształcenia podstawowego i gimnazjalnego na terenie gminy Biały Bór.

Projekt zakłada organizację zajęć dodatkowych z zakresu rozwijania kompetencji kluczowych oraz doposażenie obiektów oświatowych w pomoce dydaktyczne. W ramach projektu odbywać się będą dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze, zostaną zakupione materiały i pomoce edukacyjne niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

Projekt skierowany jest do 427 uczniów oraz 40 nauczycieli.

Okres realizacji projektu: 01.06.2017r. – 28.02.2019r.

Wartość projektu: 229 001,12 zł

Dofinansowanie z Unii Europejskiej: 188 093,12 zł

Burmistrz Białego Boru ogłasza

nabór uczestników do realizacji projektu pn. „Organizacja zajęć dodatkowych i doposażenie bazy dydaktycznej dla uczniów na terenie Gminy Biały Bór” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś VIII Edukacja, Działanie 8.5. Upowszechnianie edukacji przedszkolnej oraz wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne oraz uczniów uczestniczących w kształceniu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym w ramach Kontraktów Samorządowych.

Projekt zakłada organizację zajęć dodatkowych z zakresu rozwijania kompetencji kluczowych oraz doposażenie obiektów oświatowych w pomoce dydaktyczne. W ramach projektu odbywać się będą dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze tj.: Szkoły Podstawowej Nr 1 z Klasami Gimnazjalnymi w Białym Borze; Szkoły Podstawowej w Sępolnie Wielkim i Szkoły Podstawowej w Drzonowie. Zostaną zakupione materiały i pomoce edukacyjne niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

Projekt skierowany jest do:

– uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze;

– nauczycieli, będących pracownikami Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze.

Wymagane dokumenty:

– Formularz zgłoszeniowy

– Kwestionariusz osobowy

– Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

Dokumenty należy złożyć do dnia 31 stycznia 2018r. w sekretariacie szkoły.

Regulamin projektu wraz z powyższymi dokumentami można pobrać ze strony internetowej Gminy Biały Bór www.bialybor.com.pl w zakładce: Strefa inwestora/Realizowane Projekty/ Kontrakt Samorządowy ” Organizacja zajęć dodatkowych i doposażenie bazy dydaktycznej dla uczniów na terenie Gminy Biały Bór ” oraz w sekretariatach danych szkół.

 

Do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Kwestionariusz osobowy – nauczyciel

Kwestionariusz osobowy – uczeń

Oświadczenie o przetwarzaniu danych

Regulamin Projektu