This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół nr 1 czyli… uroczysta gala rozdania Oskarów!!! Tak, tak … Oskarów!

Życie to film, szkoła to plan filmowy, a nauczyciele i uczniowie to aktorzy, którzy wspólnie odgrywają swoje role zapisane w scenariuszu, jakim jest program nauczania.

W kategorii REŻYSERIA wyłoniono osoby, które czuwają nad tym, aby  w szkole wszystko  grało i było doskonale zaplanowane.  Oskary  w tej kategorii  odebrały Panie Dyrektorki: Elżbieta Andrasz i Grażyna Balejko – Czupa.

Kolejne kategorie:

1. Nauczyciele, którzy prowadzą lekcje w taki sposób, że przyciągają uwagę przez całe 45 minut czyli: AKTOR/AKTORKA PIERWSZOPLANOWA: pani Renata Geda, pan Marek Karasiński i pan Artur Pustelnik.
  2. AKTOR/AKTORKA DRUGOPLANOWA, czyli osoba nie będąca nauczycielem, a odgrywająca równie ważną rolę w życiu szkolnym: panie: Natalia Sikora, Regina Papian, Bogumiła Religa, Justyna Semczyk oraz pan Dariusz Kierkosz.
  3. Najlepszy SCENARIUSZ. Dostali go nauczyciele, którzy prowadzą najciekawsze lekcje. Ich zajęcia są tak ciekawe, że wiedza „sama wchodzi do głowy”: pani Bożena Winiarska, pani Beata Adamczak, pani Oksana Wysoczan-Kowalczyk.
  4. EFEKTY DŹWIĘKOWE przyznawany nauczycielom o najmilej brzmiącym głosie: pani Oleksandra Bodzhukyan, pani Ewa Karasińska, pani Elwir Kawa-Symko, pani Danuta Grygorowicz.
  5. W kategorii ANIMACJA przyznawana nauczycielom, którzy dużo chodzą po klasie, a żeby lepiej zobrazować to, co mówią – dużo gestykulują: pani Zofia Waszkinel, pani Bożena Wacławska, pani Halina Kleban.
  6. SCENOGRAFIA dla nauczycieli, którzy posługują się różnego rodzaju rekwizytami, które pomagają uczniom łatwiej zrozumieć niektóre zagadnienia : pani Alina Świrydo oraz pan Łukasz Jędraszko.
  7. W kategorii DEBIUT ROKU: panie Magdalena Rajnert i Joanna Sztobnicka.
  8. W  kategorii  AKTORA KOMEDIOWEGO: panowie Bartosz Winiarski i Bogdan Żuchliński.
  9. W kategorii: KOSTIUMY I CHARAKTERYZACJA: pani Małgorzata Dobrzyńska, pani Aleksandra Dziubańska i pani Dorota Krakowska-Malicz.
  10. W kategorii MONTAŻ/ Nauczyciele Super Organizatorzy: pani Elżbieta Zawiślak, pani Krystyna Andrasz, pani Danuta Żyłka.
  11. EFEKTY SPECJALNE. Znaleźli się w niej nauczyciele, którzy potrafią zaskoczyć , są nieprzewidywalni: pani Dorota Kwaśniewska.
  12. AKTOR/ AKTORKA DRAMATYCZNA przyznany nauczycielom, którzy są bardzo skupieni w czasie zajęć i nigdy nie dają się wyprowadzić z równowagi. Niebiański spokój podczas lekcji zachowują: pani Anna Kumpin, pani Krystyna Dymarska, pani Olga Wołoszynowska.
  13. W kategorii PRODUCENT – panie dbające o finanse i dokumentację szkoły, czyli pani Jadwiga Przygoda, pani Barbara Budzińska, pani Irena Mieczkowska i pani Mirosława Spacir.