This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Euroweek

Przez długi czas czekaliśmy na sobotę 7 września, ponieważ wtedy miał odbyć się wyjazd na Euroweek 2019.

W tym roku na miejsce dojechaliśmy pociągiem. Ośrodek, w którym przebywaliśmy znajdował się w małej i urokliwej miejscowości Międzygórze, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej.

Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z wielu dalekich krajów, m.in. z Algierii, Indonezji, Wietnamu, Kolumbii, Argentyny czy Meksyku. Warsztaty odbywały się tylko w języku angielskim.

Na Euroweek pojechały uczennice klasy 6a i 6b z naszej szkoły. Na wycieczce nie zabrakło również osób ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tarasa Szewczenki. Razem z opiekunkami panią Oleksandrą Bodzhukyan oraz panią Olgą Wołoszynowską pojechało nas dziewiętnaścioro.

Odbywały się tam zajęcia takie jak:

* wieczorne show

* zajęcia integracyjne w grupach

* prezentacje o danym kraju przygotowane przez wolontariuszy

* poranny Energizer

* gry i zabawy

EUROWEEK to przede wszystkim nauka przez zabawę! Wyjazd gwarantuje cudowne i śmieszne wspomnienia. Kiedy nadarzy się możliwość wyjazdu na Euroweek, skorzystajcie, a nie pożałujecie!