This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Euroweek

Przez długi czas czekaliśmy na sobotę 7 września, ponieważ wtedy miał odbyć się wyjazd na Euroweek 2019.

W tym roku na miejsce dojechaliśmy pociągiem. Ośrodek, w którym przebywaliśmy znajdował się w małej i urokliwej miejscowości Międzygórze, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej.

Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy z wielu dalekich krajów, m.in. z Algierii, Indonezji, Wietnamu, Kolumbii, Argentyny czy Meksyku. Warsztaty odbywały się tylko w języku angielskim.

Na Euroweek pojechały uczennice klasy 6a i 6b z naszej szkoły. Na wycieczce nie zabrakło również osób ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tarasa Szewczenki. Razem z opiekunkami panią Oleksandrą Bodzhukyan oraz panią Olgą Wołoszynowską pojechało nas dziewiętnaścioro.

Odbywały się tam zajęcia takie jak:

* wieczorne show

* zajęcia integracyjne w grupach

* prezentacje o danym kraju przygotowane przez wolontariuszy

* poranny Energizer

* gry i zabawy

EUROWEEK to przede wszystkim nauka przez zabawę! Wyjazd gwarantuje cudowne i śmieszne wspomnienia. Kiedy nadarzy się możliwość wyjazdu na Euroweek, skorzystajcie, a nie pożałujecie!