Euroweek

W dniach 08-12 września  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przygotowanym przez Europejskie Forum Młodzieży obozie szkoleniowym  EuroWeek –Szkoła Liderów w Różance.

Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy z całego świata m.in. z Indonezji, Meksyku, Pakistanu, Indii, Turcji. Dzięki dyskusjom, pokazom oraz wspólnej zabawie uczniowie mieli okazję lepiej poznać naszych zagranicznych gości, kraje, z których pochodzą oraz ich kulturę. Uczyli się tolerancji i szacunku, integracji, pracy w grupie, a jednocześnie podnosili swoje umiejętności języka angielskiego.

Udział w obozie był świetnym sposobem na niestandardową naukę języka angielskiego i  niepowtarzalną szansą na poznanie wspaniałych ludzi .