This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Full Power Spirit

W poniedziałek  3 listopada  pojawili się w naszej szkole Full  Power Spirit. Hiphopowa formacja zaprezentowała program profilaktyczny adresowany do uczniów klas VII i VIII SP oraz III gimnazjum. Odnosząc się do dziesięciorga przykazań w prostych, a zarazem pięknych słowach mówili o wolności.
O wolności, która daje każdemu z nas możliwość dokonywania wyborów.
 I o odpowiedzialności jaką nieuchronnie bierzemy na siebie podejmując ważne i te mniej ważne życiowe decyzje.  Tekst mówiony, w dużej mierze oparty na doświadczeniach autorów wzbogacały hiphopowe utwory.  Nasza młodzież uważnie i z zaciekawieniem wysłuchała przesłania, aktywnie uczestnicząc
w spektaklu. Zaangażowanie publiczności, dziękując za udział w programie zauważyli artyści. Full Power Spirit przyjechali do nas na zaproszenie księdza wikariusza Piotra Śmiechury.