Full Power Spirit

W poniedziałek  3 listopada  pojawili się w naszej szkole Full  Power Spirit. Hiphopowa formacja zaprezentowała program profilaktyczny adresowany do uczniów klas VII i VIII SP oraz III gimnazjum. Odnosząc się do dziesięciorga przykazań w prostych, a zarazem pięknych słowach mówili o wolności.
O wolności, która daje każdemu z nas możliwość dokonywania wyborów.
 I o odpowiedzialności jaką nieuchronnie bierzemy na siebie podejmując ważne i te mniej ważne życiowe decyzje.  Tekst mówiony, w dużej mierze oparty na doświadczeniach autorów wzbogacały hiphopowe utwory.  Nasza młodzież uważnie i z zaciekawieniem wysłuchała przesłania, aktywnie uczestnicząc
w spektaklu. Zaangażowanie publiczności, dziękując za udział w programie zauważyli artyści. Full Power Spirit przyjechali do nas na zaproszenie księdza wikariusza Piotra Śmiechury.