Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Informacja

Drodzy Rodzice, pamiętacie zapewne nasz post dotyczący kwiatów na zakończenie roku szkolnego. Rada Rodziców zaproponowała zmianę beneficjenta. Znana jest nam dramatyczna sytuacja zdrowotna i finansowa państwa Kuczwalskich, których dzieci są uczniami naszej szkoły, więc przychylamy się do tej propozycji.Prosimy o dar serca- dowolną kwotę wrzuconą do puszki zamiast kwiatka. Zebrane pieniądze zostaną przekazane wspomnianej rodzinie.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze.