This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Informacja

Drodzy Rodzice, pamiętacie zapewne nasz post dotyczący kwiatów na zakończenie roku szkolnego. Rada Rodziców zaproponowała zmianę beneficjenta. Znana jest nam dramatyczna sytuacja zdrowotna i finansowa państwa Kuczwalskich, których dzieci są uczniami naszej szkoły, więc przychylamy się do tej propozycji.Prosimy o dar serca- dowolną kwotę wrzuconą do puszki zamiast kwiatka. Zebrane pieniądze zostaną przekazane wspomnianej rodzinie.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze.