Jasełka

21 grudnia 2018r. był ostatnim dniem w szkole przed przerwą świąteczno-noworoczną. I w tym dniu w naszej szkole odbyły się jasełka i wspólnie kolędowaliśmy. Uczniowie klasy Va, VIa i VIb przygotowali wraz z panią Danutą Żyłką jasełka pt. ” Jezusek i … rozbójnik” i przedstawili je dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, Występ uświetnił również chór szkolny pod kierownictwem pani Haliny Kleban, śpiewając przepięknie kolędy i zachęcając widzów do wspólnego kolędowania. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Elżbieta Andrasz i pani Grażyna Balejko-Czupa  złożyły wszystkim świąteczno -noworoczne życzenia. Po przedstawieniu uczniowie wraz z wychowawcami poszli do  klas na swoje klasowe Wigilie.