Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Jasełka

21 grudnia 2018r. był ostatnim dniem w szkole przed przerwą świąteczno-noworoczną. I w tym dniu w naszej szkole odbyły się jasełka i wspólnie kolędowaliśmy. Uczniowie klasy Va, VIa i VIb przygotowali wraz z panią Danutą Żyłką jasełka pt. ” Jezusek i … rozbójnik” i przedstawili je dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, Występ uświetnił również chór szkolny pod kierownictwem pani Haliny Kleban, śpiewając przepięknie kolędy i zachęcając widzów do wspólnego kolędowania. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Elżbieta Andrasz i pani Grażyna Balejko-Czupa  złożyły wszystkim świąteczno -noworoczne życzenia. Po przedstawieniu uczniowie wraz z wychowawcami poszli do  klas na swoje klasowe Wigilie.