Konkurs ortograficzny

17 stycznia 2019r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Gminnego konkursu ortograficznego pt. ” Ortograficzne potyczki”.  Na konkurs zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Drzonowie, ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Borze i oczywiście uczniowie z naszej szkoły. Potyczki rozpoczęły się o godzinie 8.15, do rozgrywek ortograficznych przystąpiło 12 uczestników. Do rozwiązania mieli 6 zadań konkursowych, min. dyktando ortograficzne, rebusy i krzyżówki, zadania typu: prawda-fałsz, skojarzenia. Laureaci konkursu to:
I miejsce- Amelia Kielar z klasy VI a,
II miejsce- Vanessa Korf  z klasy V b,
III miejsce – Zofia Ptasińska z klasy V- Szkoła nr 2.
Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy- podziękowania i słodycze. Do zobaczenia za rok!