Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Konkurs ortograficzny

17 stycznia 2019r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Gminnego konkursu ortograficznego pt. ” Ortograficzne potyczki”.  Na konkurs zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej im. J. Tuwima w Drzonowie, ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białym Borze i oczywiście uczniowie z naszej szkoły. Potyczki rozpoczęły się o godzinie 8.15, do rozgrywek ortograficznych przystąpiło 12 uczestników. Do rozwiązania mieli 6 zadań konkursowych, min. dyktando ortograficzne, rebusy i krzyżówki, zadania typu: prawda-fałsz, skojarzenia. Laureaci konkursu to:
I miejsce- Amelia Kielar z klasy VI a,
II miejsce- Vanessa Korf  z klasy V b,
III miejsce – Zofia Ptasińska z klasy V- Szkoła nr 2.
Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy- podziękowania i słodycze. Do zobaczenia za rok!