This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Konkursy Przedmiotowe.

W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół nr 1 w Białym Borze wielu uczniów wzięło udział w eliminacjach rejonowych różnych konkursów przedmiotowych.

Do finałów wojewódzkich dotarli najlepsi, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i gminę.

Wśród tegorocznych laureatów konkursów wojewódzkich znaleźli się:

• Dawid Boberski, kl.IIIb Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Historyczny, opiekun mgr Grażyna Balejko Czupa.
  • Maksymilian Kleban, kl.Va – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, opiekun mgr Oksana Wysoczan- Kowalczyk.

Natomiast tytuły finalistów wywalczyli następujący uczniowie:

• Alicja Symko, kl. IIIa Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, opiekun mgr Elżbieta Zawiślak oraz Wojewódzki Konkurs Historyczny, opiekun mgr Grażyna Balejko Czupa.
  • Fabian Reinicke, kl.IIIa Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego, opiekun mgr Artur Pustelnik.

Z przyjemnością informujemy również o tym, że wymienieni uczniowie Ala Symko i Dawid Boberski znaleźli się wśród laureatów Konkursu o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie. Alicja uzyskała tytuł w konkursie z języka polskiego i historii, a Dawid – czołowy szkolny historyk- w konkursie historycznym.