Konkursy Przedmiotowe.

W roku szkolnym 2017/2018 w Zespole Szkół nr 1 w Białym Borze wielu uczniów wzięło udział w eliminacjach rejonowych różnych konkursów przedmiotowych.

Do finałów wojewódzkich dotarli najlepsi, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i gminę.

Wśród tegorocznych laureatów konkursów wojewódzkich znaleźli się:

• Dawid Boberski, kl.IIIb Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Historyczny, opiekun mgr Grażyna Balejko Czupa.
  • Maksymilian Kleban, kl.Va – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, opiekun mgr Oksana Wysoczan- Kowalczyk.

Natomiast tytuły finalistów wywalczyli następujący uczniowie:

• Alicja Symko, kl. IIIa Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, opiekun mgr Elżbieta Zawiślak oraz Wojewódzki Konkurs Historyczny, opiekun mgr Grażyna Balejko Czupa.
  • Fabian Reinicke, kl.IIIa Gimnazjum – Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego, opiekun mgr Artur Pustelnik.

Z przyjemnością informujemy również o tym, że wymienieni uczniowie Ala Symko i Dawid Boberski znaleźli się wśród laureatów Konkursu o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie. Alicja uzyskała tytuł w konkursie z języka polskiego i historii, a Dawid – czołowy szkolny historyk- w konkursie historycznym.