This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

„Nie zamykaj oczu”

20 marca – jak co roku – w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza miała miejsce akcja profilaktyczna „Nie zamykaj oczu”. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Rodzina”. Jej koordynatorami byli p. Violetta Pączkowska i p. Witold Kędzierski.

Przygotowania do akcji rozpoczęły się kilka tygodni wcześniej. Szkolni wolontariusze zebrali pomysły od uczniów i wychowawców, opracowali harmonogram imprezy, przygotowali koszulki i śpiewniki, trenowali grę na instrumentach. Szkolne korytarze zapełniły rysunki związane z hasłem imprezy, w klasach pojawiły się gazetki z rodzinnymi fotografiami uczniów.

Impreza rozpoczęła się od tradycyjnego już wspólnego odśpiewania piosenki zespołu „Dżem”. Następnie uczniowie mogli skorzystać z wielu przygotowanych konkursów i zabaw, m.in. „Czy znasz swoje rodzeństwo?”, „Jaka to melodia?”, „Jeden z dziesięciu”, „Nasze imiona i nazwiska”, karaoke, konkursy plastyczne i sportowe, „Rodzinne przysmaki”. W salce muzycznej można było pośpiewać wraz z wolontariuszami, a także zamieścić swoje imię na „rodzinnym szkolnym drzewku”.

Akcja zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.