This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Odpowiedzi na zapytania

UZUPEŁNIENIE ODPOWIEDZI DO PYTANIA 10.

Dotyczy postępowania przetargowego na zadanie:

Przygotowywanie i wydawanie posiłków w pomieszczeniach kuchennych i stołówce zlokalizowanych w budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Białym Borze ul. Dworcowa 19 oraz dowóz i wydawanie posiłków do szkół filialnych w Drzonowie i Sępolnie Wielkim z możliwością świadczenia usług gastronomicznych dla ludności”

PYTANIA NR 1 OFERENT NR 1

10. Czy zamawiający dysponuje informacją o wysokości środków budżetowych MGOPS na rok 2015 zabezpieczonych na realizację zadania w ramach pomocy w dożywianiu a która jest przedmiotem zamówienia? Jeśli tak proszę o podanie kwoty.

Ad.10

Wysokość środków budżetowych na 2015 rok na całość zadania MGOPS wynosi 231 489,00 w tym: wysokość środków budżetowych na przedmiot zamówienia na 2015 rok wynosi 132 281,00

Z uwagi na charakter odpowiedzi, nie przedłuża się terminu składania ofert.

Zamawiający informuje, iż powyższe pismo staje się integralną częścią SIWZ i będzie wiążące przy składaniu ofert oraz rozpatrywaniu ofert.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1

w Białym Borze

Elżbieta Andrasz