This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Ogłoszenie

Od dnia 10.12.2018 do dnia 04.01.2019 r. Odbędzie się zbiórka dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Przytocku. Będziemy zbierać różne słodycze oraz gry, które są w dobrym stanie. Chcemy w ten sposób spowodować radość u tych dzieci. Zainteresowanych prosimy przynosić rzeczy do pani Violetty Pączkowskiej albo Marty, Ali lub Weroniki z klasy 3A gimnazjum.