Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Prośba

Drodzy rodzice, kochani uczniowie. Zbliża się zakończenie roku szkolnego, a w związku z tym przedstawiamy Wam naszą prośbę. Proponujemy, by zamiast kwiatów, które tak hojnie otrzymujemy od dzieci, wrzucić drobny datek do przygotowanej na ten cel puszki. Chcemy przeznaczyć zebraną w ten sposób kwotę  na działalność hospicjum w Szczecinku lub na schronisko dla zwierząt w Szczecinku. Prosimy o dar serca zamiast kwiatka.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze.