This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rozkład jazdy autobusów w roku szkolnym 2019/2020

Rozkład jazdy ( 1 ) stary 47
Odjazd do szkoły Odjazd ze szkoły
Biskupice 6:40
Kazimierz 6:44
Drężno 6:47
Stępień kol. 6:49
Stępień 6:52
Świerszczewo 6:55
Drzonowo 7:00
Bielica 7:07
Dyminek 7:12
Dołgie 7:22
Drzonowo 7:30
Przybrda 7:33
Biała 7:36
Białka 7:39
Biały Bór szkoła 7:50  
11:30  Sępolno Małe, Sępolno Wielkie,  Cieszęcino, Żwirownia, Kołtki, Kaliska, Biały Bór  

13:25, Biskupice, Kazimierz, Drężno, Stępień, Świerszczewo, Drzonowo, Bielica, Dyminek,  Dołgie, Drzonowo, Przybrda, Biała, Białka, Biały Bór.  

15:15 Biskupice, Kazimierz, Drężno, Stępień, Świerszczewo, Drzonowo, Bielica, Dyminek, Drzonowo, Świerszczewo, Stępień, Drężno, Kazimierz.  
Rozkład jazdy ( 2 ) stary 48
Odjazd do szkoły Odjazd ze szkoły
Rzyszczewko 6:55
Kołtki 7:00
Kołtki kol. 7:02
Kaliska kol. 7:05
Kaliska 7:07
Biały Bór szkoła 7:12
Biały Dwór żwir. 7:17
Cieszęcino 7:22
Sępolno Wielkie 7:30
Sępolno Małe 7:35
Linowo 7:40
Biały Bór szkoła 7:50
12:25 Trzebiele, Żwirownia, Biały Dwór.  

13:25 Biały Dwór, Sępolno Małe, Sępolno Wielkie, Cieszęcino, Żwirownia, Kołtki Rzyszczewko, Kołtki, Kaliska, Biały Bór.  

14:50 Kaliska, Kołtki, Rzyszczewko, Sępolno Wielkie, Sępolno Małe, Biały Dwór, Biały Bór.  
Rozkład jazdy ( 3 ) stary 49
Odjazd do szkoły Odjazd ze szkoły
Biały Dwór 7:00
Trzebiele 7:15
Biały Bór szkoła 7:25
Grabowo 7:30
Grabowo kol. 7:33
Brzeźnica Szkwara 7:35
Brzeźnica folwark 7:36
Brzeźnica 7:40
Biały Bór szkoła 7:50  
12:00 Białka, Biała, Przybrda, Drzonowo, Świerszczewo, Stępień, Drężno, Kazimierz, Drężno, Stępień, Świerszczewo, Drzonowo, Przybrda, Biała, Białka, Biały Bór.  

13:25 Brzeźnica, Grabowo, Biały Bór.  

14:10 Białka, Biała, Przybrda, Drzonowo, Świerszczewo, Stępień, Drężno, Kazimierz, Biskupice, Biały Bór.   14:50 Brzeźnica, Grabowo.  
Bus
Odjazd do szkoły Odjazd ze szkoły
Brzezie pas startowy 6:50
Pieniężnica 7:00
Brzezie 7:07
Biały Bór szkoła 7:35
Biskupice 7:40
Biały Bór szkoła 7:50  
13:25 do pomocy jak mało miejsca na ( 2 )  

14:10 Trzebiele i teren Brzezia.  

14:50 Cieszęcino, Żwirownia.