This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

      W dzisiejszym dniu znów zrobiło się gwarno w szkole. O godzinie 9:00 uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja i grono pedagogiczne zebrali się w hali sportowej, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Andrasz , która serdecznie wszystkich powitała,  a szczególnie uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Następnie Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski w swym wystąpieniu życzył udanego roku i przekazał szkole laptopy.

W dalszej kolejności pożegnaliśmy  naszych wieloletnich nauczycieli – p. Violettę Paczkowską i p. Witolda Kędzierskiego. Pani Dyrektor podziękowała im za pracę w naszej szkole, koleżanki i koledzy z pracy  obdarowali ich drobnymi upominkami, a uczniowie do podziękowań i życzeń dołączyli kwiaty.

Na koniec Pani Dyrektor przekazała uczniom kilka istotnych informacji związanych z nowym rokiem szkolnym i przedstawiła nową panią pedagog – Magdalenę Rajnert  i nauczycielkę matematyki – panią Joannę Sztobnicką. Po apelu uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.