This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

      W dzisiejszym dniu znów zrobiło się gwarno w szkole. O godzinie 9:00 uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja i grono pedagogiczne zebrali się w hali sportowej, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Andrasz , która serdecznie wszystkich powitała,  a szczególnie uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Następnie Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski w swym wystąpieniu życzył udanego roku i przekazał szkole laptopy.

W dalszej kolejności pożegnaliśmy  naszych wieloletnich nauczycieli – p. Violettę Paczkowską i p. Witolda Kędzierskiego. Pani Dyrektor podziękowała im za pracę w naszej szkole, koleżanki i koledzy z pracy  obdarowali ich drobnymi upominkami, a uczniowie do podziękowań i życzeń dołączyli kwiaty.

Na koniec Pani Dyrektor przekazała uczniom kilka istotnych informacji związanych z nowym rokiem szkolnym i przedstawiła nową panią pedagog – Magdalenę Rajnert  i nauczycielkę matematyki – panią Joannę Sztobnicką. Po apelu uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.