This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

8 listopada w naszej szkole obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji  zespoły teatralne „A ku-ku” i „Jedynka” przygotowały montaż słowno –  muzyczny „Niezwyciężona Biało-Czerwona”, który zaprezentowany został podczas uroczystego apelu. Uczniowie mogli dzięki temu przypomnieć sobie ważne wydarzenia historyczne i przeżyć swoistą lekcję patriotyzmu. W uroczystości uczestniczyli Pani Dyrektor Elżbieta Andrasz, Pani Dyrektor Grażyna Balejko Czupa, Pan Burmistrz Paweł Mikołajewski, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie SP nr 1.

Następnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy.