This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

8 listopada w naszej szkole obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji  zespoły teatralne „A ku-ku” i „Jedynka” przygotowały montaż słowno –  muzyczny „Niezwyciężona Biało-Czerwona”, który zaprezentowany został podczas uroczystego apelu. Uczniowie mogli dzięki temu przypomnieć sobie ważne wydarzenia historyczne i przeżyć swoistą lekcję patriotyzmu. W uroczystości uczestniczyli Pani Dyrektor Elżbieta Andrasz, Pani Dyrektor Grażyna Balejko Czupa, Pan Burmistrz Paweł Mikołajewski, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie SP nr 1.

Następnie o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn narodowy.