Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Eliminacje Gminne

Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

w Białym Borze

W dniu 27.04.2018 r. w Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem Turnieju było popularyzowanie przepisów ruchu drogowego, zasad bezpieczeństwa na drodze oraz kształtowanie umiejętności praktycznych i techniki jazdy rowerem. Warunkiem uczestnictwa było posiadanie karty rowerowej. W turnieju uczestniczyło 30 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Jak widać z liczby corocznie wzrasta ilość chętnych. Każdy uczestnik eliminacji gminnych rozwiązywał test z przepisów ruchu drogowego i pokonywał rowerem tor sprawnościowy składający się z siedmiu przeszkód. Rywalizacja między uczestnikami turnieju była ogromna. Zmagania uczestników dostarczały wiele emocji i wrażeń.

Wyniki klasyfikacji:

Szkoła Podstawowa:

I miejsce: Jan Andrasz,

II miejsce: Jan Kosiński,

III miejsce: Patryk Słowiński,

Gimnazjum:

I miejsce: Jakub Stepek,

II miejsce: Krzysztof Myszka,

III miejsce: Mateusz Apanowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wzorową postawę w trakcie rowerowych zmagań i już teraz zapraszamy do uczestnictwa za rok.

Opracował:

Marek Karasiński