This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Dotyczy zadania „Przygotowywanie i wydawanie posiłków w pomieszczeniach kuchennych i stołówce zlokalizowanych w budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Białym Borze ul. Dworcowa 19 oraz dowóz i wydawanie posiłków do szkół filialnych w Drzonowie i Sępolnie Wielkim z możliwością świadczenia usług gastronomicznych dla ludności

 

Zamawiający, działając na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4) ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2013 r. poz. 907 – dalej: „ustawa PZP”), który stanowi:

Art. 93.

  1. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:

(…)

4) cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższa ceną przewyższa kwotę, która

zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający

może zwiększyć te kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty;

niniejszym zawiadamia o:

Unieważnieniu postępowania

  

Dyrektor

Elżbieta Andrasz