This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zbiórka

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze składają serdeczne podziękowanie uczniom i ich rodzicom za życzliwe i przychylne potraktowanie propozycji pomocy dla rodziny, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej związanej z ciężką chorobą. Zaproponowaliśmy, aby zamiast tradycyjnego kwiatka dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego, wrzucić „grosik” do przygotowanych puszek. Kwota zebrana  w dniu zakończenia roku szkolnego wyniosła 3601,22 zł. W całości zostanie przekazana Pani Ewelinie Szołczyńskiej. Za dar serca jeszcze raz serdecznie dziękujemy !